Kaip atsispirti pagundoms metant svorį?

Kiekvienas, bent kartą gyvenimę bandęs sumažinti kūno apimtis, neabejotinai sutiks su teiginiu, jog pagundos, metant svorį, slypi už bet kurio kampo ir jos atsispirti yra labai sunku. Nepaisant to, norėčiau pašnekėti apie pagundų išvengimo metodus, apie tai, kaip įkvėpti bei motyvuoti save, žinant, jog užsibrėžto tikslo pabaiga – kažkur labai arti.

Kaip atsispirti pagundoms metant svorį?
Kaip atsispirti pagundoms metant svorį?

Visų pirma, pagundos ištinka žmones tuomet, kai jie būna suirzę, nusivylę, nuliūdę, žodžiu, prastos nuotaikos. Tuomet, personos ne tik nenori ką nors veikti, tačiau pasitenkinimo ieško pravėrę šaldytuvo duris. Tokiu būdu, išvengti papildomų kilogramų bei dar didesnio streso – neįmanoma.

Vienas iš geriausių metodų, leidžiantis atsispirti nuo nepageidaujamų pagundų – minčių nukreipimas, kitaip sakant, papildoma veikla. Nenuostabu, jog pagundos ištinka vakarais – kodėl gi neišėjus laukan, nepakvėpavus gryname ore, dar kartelį nepažinus savo miesto? Esu tikras, jog tokiu būdu išvengsite ne vieno ir ne dviejų pagundų ištikimo momentų – be to, tai yra puiki proga pabendrauti su draugais, pažįstamais, pasišnekėti, aptarti tuos dalykus, kurių, galbūt, niekuomet nebūtumėte aptarę.

Taip pat, reikėtų paminėti ir sportą. Žinoma, šiai aktyviai būsenai, be jokių abejonių, reikia pasiryžimo. Apart to, šis procesas „ryškiai“ pagreitins patį lieknėjimo procesą. Patikėkite manimi, prisivertus save eit pasportuoti tuomet, kai neišpasakytai sunku atsispirti pagundai – džiaugsitės kiekviena akimirka, be to, galėsite didžiuotis, jog laimėjote dvikovą prieš savo svorį.

Taip pat, būtų galima paminėti ir dar vieną naudingą bei dažnai vartojamą atsispirimo būdą – kai norite valgyti, išgerkite kavos. Žinoma, kava turi būti be jokių papildomų priemonių, tai yra nesaldinta, nemaišyta su pienu ir panašiai. Kavoje yra labai mažai kalorijų, todėl ja malšinant troškulį nepriaugsite jokių papildomų kilogramų. Žinoma, šį variantą reikėtų atmesti, jeigu valgyti norisi vėlai vakare.

Reziumuojant, prisiminkite, jog kančia – laikina, o šlovė, šiuo atveju svorio numetimas, yra ko ne amžinas. Vieną kartą numetus, galėsite džiaugtis naujomis, padailėjusiomis kūno formomis bei linijomis.