Kaip numesti svorio? [20 patarimų]

Kaip numesti svorio? Tai dažnai užduodamas klausimas, šiame video jūs gausite 20 patarimų kaip tai padaryti.

  1. Neribokit riebalų. Negalima sumažinti sveikųjų riebalų vartojimo, nes dažnai žmonės, norėdami numesti svorio, labai stipriai riboja riebalus. Organizmas riebalus virškina ilgiau nei baltymus ar angliavandenius. Todėl jei jūs suvartosite saujelę riešutų, jūs gausite gerųjų riebalų ir ilgą laiko tarpą nenorėsite valgyti. Mokslininkai įrodė, kad mono neprisotintieji riebalai padeda suvirškinti liukopeną, liuteiną ir beta karoteną, todėl jūsų mitybos racione turi būti avokadai, graikiški riešutai, alyvuogės, sėklos ir žuvis (tiems, kas ją vartoja). Sėklas galima sumalti ir idėti į salotas, tokiu būdu iš sėklų gausite labai daug reikiamų mineralų, riebalų ir vitaminų. Riešutus valgykite nekepintus ir nesūdytus, kaip atskirą valgį, nemaišydami jų su kitais produktais.
  2. Kalorijų skaičiavimas. Jei norite numesti svorio per trumpą laiko tarpą, galite skaičiuoti kalorijas. Šiuo atveju bus efektyvu, jei žinosite kiek jų suvartojate ir kiek išnaudojate dienos bėgyje ar sportuojant. Dauguma žmonių mano, jog sportuodami sudegina tūkstančius kalorijų, bet deja taip nėra. O po sporto puola valgyti netinkamą maistą, manydami, kad ryt vėl sudegins didelį kiekį kalorijų. Viskas yra paprasčiau. Po sporto kaip tik reikia duoti kūnui tik lengvai virškinamą maistą, maistingus produktus ir susilaikyti nuo kūnui netinkamų produktų. Susilaikymas yra karalius tiems, kas nori numesti svorio. Kalorijos yra skirtingos. Tarkim dideliame avokade gali būti net iki 300 kalorijų ir šios kalorijos mums naudingos. Pyragaityje gali būti tiek pat kalorijų, bet pastarojo kalorijos greičiausiai liks jūsų kūne ten, kur jūs mažiausiai to norite. Tad nevenkite valgyti šviežių produktų, tačiau atkreipkite dėmesį į jų derinamumą. Jei sumanėte sumažinti kalorijų kiekį savaitei, tai nesitikėkite greito rezultato. Jeigu jau nusprendėte sumažinti kalorijų kiekį mitybos racione, tai padarykite bent keliems mėnesiams. Tuomet bus rezultatai. Svarbu, kad tai nebūtu badas, o racionalus kalorijų sumažinimas, žinant, kiek jūs jų sunaudojate dienos bėgyje ir sportuojant. Kalorijų deficitas gali būti kaip priedas prie tolimesnių patarimų tiems, kas nori super greitų rezultatų.
  3.  Valgykite daržoves ir vaisius. Šviežių daržovių ir vaisių mitybos racione turi būti mažiausiai 70%. Vartojant šviežias daržoves jūs pagreitinate virškinimą ir šalinimą net kelis kartus, o tai labai svarbu norint numesti svorio greitai ir efektyviai.
  4. Plaukite vaisius ir daržoves. Kad ir kaip keistai ir banaliai tai skambėtų, bet būtina labai gerai nuplauti daržoves ir vaisius. Puikiai žinome, jog šiuos produktus tręšia, kad būtu geras derlius. Ant daržovių likusios trašos turi įtakos medžiagų apykaitai, tad reikia visada atidžiai jas nuplauti prieš jas valgant.
  5. Hormonų įtaka. Hormonas pavadinimu grelinas yra atsakingas už mūsų apetitą. Jei mes stresuojame ir tokios būsenos valgome, šio hormono pasigamins dar daugiau. Didelė tikimybė, jog jūs suvalgysite daugiau ir galu gale persivalgysite. Arba, jei mes per prievartą valgysime produktus, kurių nenorime, grelinas gaminsis ir toliau. Netgi jei mes būsime pavalgę. O po trumpo laiko tarpo jau trypčiosim prie šaldytuvo, kad suvalgyti dar kažką. Gerai išsirinkite, kokius šviežius produktus mėgstate ir juos valgykite su noru, su gera nuotaika ir niekada nesėskite prie stalo suirzę. Tai labai teigiamai įtakos jūsų kūnus ir nereikės sukti galvos kaip numesti svorio.
  6. Kalcio svarba. Jei vartojate daug pieno produktų, jūs galimai turite kalcio trūkumą. O kalcis yra atsakingas už riebalų metabolizmą. Nors daugelis gali pagalvoti, kad daug kalcio yra pieno produktuose, bet ištiesų kalcis, tinkamas mūsų organizmams, yra augalinės kilmės produktuose, vaisiuose, daržovėse, riešutuose. Dideli jo kiekiai yra sėklose, daigintose sėklose ir kviečių želmenyse...