Skysčių dieta

Jeigu jau pasiryžote numesti svorio, tačiau dar neradote tinkamiausios sau dietos, gal pabandykite pasidomėti skysčių dieta. Skysčių dieta – tai tokia dieta, kurios metu visą savaitę valgomas tik skystas maistas. Kadangi atsisakoma neskysto maisto, daugiausiai darbo atitenka kepenims ir inkstams, o tai reiškia, kad virškinimo traktui leidžiama pailsėti bei pamažu artėjama prie didelio maisto kiekio atsisakymo.

Skysčių dieta
Skysčių dieta

Jeigu susidomėjote skysčių dieta, turėtumėte nepamiršti į savo valgiaraštį įtraukti ne tik sultis, tačiau pasigaminti ir skanių sriubų bei įvairių nuovirų. Nesilaikykite šios dietos ilgiau nei savaitę, o jos turėtų užtekti tam, kad atsikratyti 4 kg. Užsitęsusi skysčių dieta gali sukelti nemalonių pojūčių, silpnumą.

Nors skysčių dieta neturi griežto maisto tvarkaraščio, būti prisinti, kad reikia valgyti kuo mažesniais kiekiais, tačiau dažnai. Ryte galima išgerti šviežiai spaustų sulčių arba kruopų nuoviro. Priešpiečiai galėtų būti sultinys, tačiau stenkitės, kad gaminamas kiekis būtų lygus vienai stiklinei. Geriausia, jeigu sultinys būtų gaminamas namų sąlygomis, nenaudojant kubelių ar kitų greitai paruošiamų sultinių. Tarp priešpiečių ir pietų išgerkite šviežiai spaustų sulčių, kurias galima ir šiek tiek atskiesti, o pietums paskirkite neriebaus pieno stiklinę, sultingo mėsos sultinio, tačiau jokiais būdais nevalgykite mėsos.

Skysčių dieta rekomenduoja vakare išgerti atskiestų uogų ar daržovių stiklinę. Geriausia būtų, jeigu pasirinktumėte morkas ar pomodorus. Prieš miegą pasimėgaukite 2,5 % riebumo kefyru.

Skysčių dieta bus veiksmingesnė, jeigu kasdien keisite gėrimus ir šalia jų vartosite kuo daugiau vandens.